Маєте власну справу, але про неї мало хто знає? Мрієте розширити аудиторію клієнтів та масштабувати бізнес? Запрошуємо вас відвідати серію лекцій та воркшопів з маркетингових комунікацій.

АНОНСУЄМО СЕРІЮ ЛЕКЦІЙ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДПРИЄМЦІВ

Ви дізнаєтеся про:🔹побудову успішної маркетингової стратегії для різних типів бізнесу;🔹стратегії розвитку бренду та PR;🔹основи цифрового маркетингу та успішного просування в соціальних медіа;🔹“фішки” привабливого контенту.

А також отримаєте практичні навички з просування бізнесу та підвищення його успішності.Навчання організоване Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області за підтримки AB InBev Efes Україна у співпраці з ГО “Серцевір” та "Інститут Медіації Партнерства".Програма відкрита для ветеранів (-ок) та членів їхніх сімей, що мають власний/сімейний бізнес у Чернігові або Чернігівській області. Участь безоплатна, буде проведено відбір учасників серед зареєстрованих.Для участі заповніть форму реєстрації за посиланням в шапці профілю.

Тривалість програми: 1 місяцьКількість лекцій: 4 (онлайн)Кількість практичних занять: 2 (офлайн)Навчання проходить двічі на тиждень. Після кожної лекції учасники матимуть домашні завдання щодо їх індивідуальних проєктів. І це дозволить одразу застосувати отримані знання на практиці та адаптувати їх під власний бізнес.

За результатами навчання учасники сформують повноцінний маркетинговий план, розроблений для їхнього бізнесу з урахуванням сучасних підходів просування.

Лектори:👧🏻Блок “SMM, PR та зовнішні комунікації” : Богдана Остапик, Кураторка напряму корпоративної взаємодії в Інституті Медіації Партнерства, CEO комунікаційної агенції Barbaro Communications. 6 років досвіду у маркетингу та PR для мікро, середнього та великих бізнесів. Експертка у сферах: агро-, ІТ-компаній, державних програм, освітніх стартапів та продуктових бізнесів.

👧🏻Блок “Партнерство та нетворкінг”: Світлана Сом, Візіонерка, засновниця та лідерка Інституту Медіації Партнерства. Партнерка із розвитку бізнесу та комунікаційниця. 10 років досвіду у сфері комунікацій. Працювала із такими компаніями та проєктами, як SmileFood, FORUM Group, ExpoLight.

Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFvk7D256LaLFUIE8Ugap9nXBz5Cr5ZYojLSgvj7tgnsSGNg/viewform