Проєкти

Комунікації, що продають: серія лекцій для ветеранів-підприємців

Маєте власну справу, але про неї мало хто знає? Мрієте розширити аудиторію клієнтів та масштабувати бізнес? Запрошуємо вас відвідати серію лекцій та воркшопів з маркетингових комунікацій.

Дізнатися більше

Молодіжна бізнес-школа

від Агенції регіонального розвитку Чернігівської області за підтримки AB InBev Efes Україна та ДО "Регіональний фонд з підтримки підприємництва в Чернігівській області.

Дізнатися більше

5 кроків до власної справи

Серія тренінгів тривала 5 днів, на них учасники та учасниці ознайомляться з бізнес-плануванням, ціноутворенням на власні товари та послуги, брендингом та файндрейзингом. До тренінгу були залучені учасники та учасниці, що пройшли інтенсивне професійне навчання з таких напрямків, як б`юті сфера, швейна справа, електромонтажні роботи, сфера ІТ. Навчання проводилося у партнерських навчальних закладах Чернігівської області за підтримки уряду Японії. На тренінгу учасники та учасниці отримали базові знання з бізнес-планування, мали змогу насолодитись приємною атмосферою та спілкуванням з однодумцями та отримали мотивацію для продовження навчання.

Дізнатися більше

Бізнес-інкубатор для ветеранів/нок та членів їх сімей

Бізнес-інкубатор для ветеранів/нок та членів їх сімей реалізований Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області у партнерстві з ГО «Ветеранський простір України «Серцевір» за підтримки AB InBev Efes Україна. Місячне навчання з метою забезпечення всебічного розвитку ветеранського підприємництва, комплексної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків, хто має намір створити або розвинути власний бізнес. Програма з підприємницької діяльності для ветеранів та членів їх сімей створена з метою допомоги учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи, отримати нові ґрунтовні знання та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Дізнатися більше

Студії соціального підприємництва в громадах Чернігівської області!

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області оголошує старт програми «Студії соціального підприємництва» який спрямований на зміцнення соціального підприємництва та розвиток громадської активності, і має на меті створити стійкі та життєздатні ініціативи, спрямовані на покращення якості життя громадян.

Дізнатися більше

Форум-виставка крафтових виробників “Чернігівщина крафтова”

«Чернігівщина крафтова» зібрала на одному місці талановитих крафтярів та любителів мистецтва, які об’єдналися навколо спільної ідеї – розвивати красу та талант ручної роботи Чернігівської області.

Дізнатися більше

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області у рамках конкурсу отримала портативну станцію живлення та сонячну панель

Мета допомоги: підтримати бізнес-асоціації та організації з розвитку бізнесу, діяльність яких спрямована на розвиток малого і середнього підприємництва в Україні

Дізнатися більше

Створення кластерних майстерень легкої промисловості у Тупичівській громаді Чернігівської області

Нові швейні міні-підприємства створили нові робочі місця в громаді для підтримувати економічного розвитку області

Дізнатися більше

Інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу»

Масштабний бізнес-захід для підприємців інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу» зібрав представників бізнесу, експертів, провідних спікерів і лідерів думок.

Дізнатися більше

Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів у Чернігівській області

Головною ціллю проєкту є створення та забезпечення функціонування за «кущовим принципом» чотирьох центрів підтримки підприємництва в Корюківській, Ніжинській, Новгород-Сіверській та Прилуцькій громадах під координацією Агенції регіонального розвитку Чернігівської області.

Дізнатися більше