Агенція регіонального розвитку Чернігівської області оголошує старт програми «Студії соціального підприємництва» який спрямований на зміцнення соціального підприємництва та розвиток громадської активності, і має на меті створити стійкі та життєздатні ініціативи, спрямовані на покращення якості життя громадян.

Студії соціального підприємництва в громадах Чернігівської області!

Дата початку
липень 2023
Період реалізації
липень - листопад 2023
Категорія
навчання
Статус
триває реєстрація

Соціальне підприємництво - це підхід до бізнесу, який поєднує прибуткову діяльність з розв'язанням соціальних проблем та сприянням сталому розвитку громад. Це потужний інструмент, який може впливати на життя безлічі людей і створювати позитивні зміни в суспільстві.

До участі будуть відібрані ВПО та мешканці семи громад Чернігівської області: а саме: Прилуцької, Ніжинської, Іванівської, Михайло-Коцюбинської, Ріпкинської, Городнянської та м. Чернігів. З кожної громади відібрано 10 учасників. Реєстрація за посиланням в шапці профілю.

Програмою передбачені:

  • Навчання (лекції, тренінги, навчальні візити) з серпня по листопад, як онлайн так і офлайн, яке буде проходити у приймаючих громадах;
  • Супровід та надання менторської підтримки учасникам студії в підготовці бізнес-планів;
  • Пітчинг – сесія;
  • Відбір проєктів преможців. Ініціативу «Студії соціального підприємництва» впроваджує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».