Бізнес-інкубатор для ветеранів/нок та членів їх сімей реалізований Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області у партнерстві з ГО «Ветеранський простір України «Серцевір» за підтримки AB InBev Efes Україна. Місячне навчання з метою забезпечення всебічного розвитку ветеранського підприємництва, комплексної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків, хто має намір створити або розвинути власний бізнес. Програма з підприємницької діяльності для ветеранів та членів їх сімей створена з метою допомоги учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи, отримати нові ґрунтовні знання та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Бізнес-інкубатор для ветеранів/нок та членів їх сімей

Дата початку
Період реалізації
жовтень-листопад
Категорія
Навчання
Статус
Звершено

Програма тривала 1 місяць і передбачала 9 навчальних тренінгів, бізнес-сніданок  “Виклики для підприємців під час війни” , екскурсія на виробництво в броварню Ab InBev Efes в Чернігові та фінальний захист.

Навчання проходило 2 рази на тиждень, з обов’язковим виконанням домашніх завдань, пов’язаних з проєктом учасника програми.

Протягом навчання ветерани вивчають основи стратегічного планування, операційного менеджменту, маркетингу та просування, продажів та навичок презентації, командоутворення та фінансів.

І як результат – презентували свій проєкт з комплексним баченням ідеї та фінансовими розрахунками.

Крім насиченого навчання, учасники мали можливість познайомитися між собою під час кава брейків, доповнити ідеї один одного та закласти фундамент майбутньої співпраці.