Масштабний бізнес-захід для підприємців інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу» зібрав представників бізнесу, експертів, провідних спікерів і лідерів думок.

Інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу»

Дата початку
24 грудня 2022
Період реалізації
Листопад-грудень 2022
Категорія
Підприємництво
Статус
Завершено

Близько півсотні осіб відвідали інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу» ! ⚡️24 листопада відбувся масштабний бізнес-захід на якому були присутні підприємці та підприємниці з Чернігова та області представники Міжнародної організації з міграції @iomukraine та місцевої місцевої влади відповідальні за розвиток бізнес-сектору та залучення інвестицій! Разом із українськими підприємцями ми провели 6 годин безоплатного інтенсиву.
Дякуємо вам, що продовжуєте працювати та підтримувати економіку України! 👩🏻‍🤝‍👩🏼👭40 учасників та учасниць разом з експертами розібрались з темами: • Пошук можливостей і як визначити, які ресурси необхідні;
• Гратові можливості в Україні: які діють програми, чому важливі цінності та партнерства;
• Пріоритетні напрямки грантових програм;
• Як правильно позиціонувати свій бізнес і свою ідею;
• Як правильно спілкуватися з інвестором і бути переконливим;
• Підготовка бізнесу до грантів та інвестицій: на що треба звертати увагу, які документи вимагають та як правильно їх підготувати;
• Основні помилки при оформленні проєктних заявок на отримання гранту: як їх уникнути.

🚀Дякуємо нашим спікерам:
Юлії Цесаренко @yulia.tess , Костянтину Соловйову @konstantyn_soloviov та Віталію Матвєєву @matveieiv.vitalii за важливу та корисну інформацію! Дякуємо Міжнародній організації з міграції (МОМ) @iomukraine спільно з якою Агенція регіонального розвитку Чернігівської області в Чернігові організувала цей захід. Захід реалізований в рамках проєкту МОМ «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» (грудень 2021 року-травень 2024 року), що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).