«Більше ніж бізнес: як у Львові працює соціальне підприємство з виробництва одягу».

Як у Львові працює соціальне підприємство з виробництва одягу

Такою була тема другої менторської зустрічі для учасників та учасниць «Студій соціального підприємництва» з Уляною Дорош – засновницею соціального ательє «Батерфляй» у Львові, головою БФ «Батерфляй».


На зустрічі пані Уляна пояснила:🔸що таке соціальне підприємництво і чому це важливо?🔸сутність соціального підприємництва та його вплив на суспільство🔸нюанси створення соціального підприємства
Соціальне ательє «Батерфляй» – про жінок, для жінок, жінками створено! Ательє засноване у 2021 році за підтримки фонду UNFPA.


Місія ательє: подолати стереотипи про те, що жінки, які перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть реалізувати. Вони створюють власні колекції сучасного етно одягу з елементами вишивки, а також хустини з шовку.
Ательє співпрацює з психологами/-инями та юристами/-ками, тому жінки отримують кваліфіковану юридичну та психологічну допомогу.

Ініціативу «Студія соціального підприємництва» впроваджує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».